Złomowanie aut

Złomowanie aut w województwie łódzkim. Masz samochód, który jest tylko obciążeniem dla środowiska? Auto nie działa i stoi tylko na parkingu? Zbliża się czas na zapłacenie obowiązkowego OC?

W ramach działania Fundacji Ruch Naprawy i projektu Odplastikowani rozpoczęliśmy współpracę z firmami z województwa łódzkiego zajmującymi się złomowaniem pojazdów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje auto zostanie poddane recyklingowi zgodnie z obowiązującymi regulacjami środowiska zadzwoń do nas, a przekażemy informacje z kim najlepiej się skontaktować w województwie łódzkim, aby popsuty pojazd wycofać z eksploatacji.

Za wycofywany pojazd otrzymasz gotówkę i przysłużysz się środowisku. Dodatkową zaletą jest, że nie musisz tak naprawdę nic robić. Laweta podjedzie pod miejsce Twojego zamieszkania i wszystkie możliwe formalności zostaną za Ciebie załatwione. Wystarczy się z nami skontaktować.

autokasacja

Auto, które jest zepsute może powodować wycieki płynów eksploatacyjnych (olej silnikowy, płyn hamulcowy), które są bardzo szkodliwe dla środowiska. Trzymanie pojazdu na swojej posesji, może zanieczyścić glebę, której jesteśmy właścicielami. Jeżeli coś na niej rośnie i chcemy to spożywać warto się dwa razy zastanowić, czy żywność nie będzie skażona. W wypadku pojazdu trzymanego w przestrzeni publicznej w przypadku zgłoszenia zanieczyszczenia chodnika czy ulicy możemy otrzymać grzywnę jako właściciele pojazdu. Jeżeli nie chcesz ryzykować i chcesz mieć pewność, że Twoje auto zostanie poddane recyklingowi, skontaktuj się z nami: