POTRZEBNA JEST TWOJA POMOC

?♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️
W pomoc przy rozwoju portalu „ODPLASTIKOWANI.PL” może zaangażować się każdy. Wystarczy trochę entuzjazmu i pracy, a wspólne myślenie o przyszłości naszej planety możemy przekuć w czyny, które sprawią, że będziemy mniej zanieczyszczać środowisko.
?♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️

Wolontariat

Jeśli dysponujesz wolnym czasem i chcesz razem z nami edukować społeczeństwo w tematach związanych z segregacją odpadów i minimalizowaniem ich wpływu na środowisko to serdecznie zapraszamy. Poszukujemy osób, dla których nie jest problemem napisanie artykułu na naszym blogu, wymyślenie pytań do edukacyjnych quizów itp. Szukamy osób kreatywnych, które mają nie szablonowe pomysły na dotarcie do świadomości ludzi.

Social Media

Jeśli masz ochotę pomagać, a nie dysponujesz inną sposobnością to promuj nas w mediach społecznościowych. Każdy wpis przesłany dalej to bardzo ważna forma pomocy. Pomóż nam wypromować modę na wydajne prowadzenie segregacji odpadów oraz promowanie stylu życia, który ma ograniczyć generowanie odpadów.

Sponsoring

Jak wiadomo pieniądze to nie wszystko, jednak trudno prowadzić szerokie działania edukacyjne bez nich, więc będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc finansową. Oczywiście inne formy pomocy również są mile widziane i bardzo potrzebne.

Patronat Medialny

Jeśli chcesz i możesz zostać naszym Patronem Medialnym to zapraszamy do kontaktu.